Leírás és Paraméterek
AL-KO MH 360
Ideális talajműveléshez, talajlazításhoz és a magvetés előkészítéséhez, valamint apríték és műtrágya bedolgozására is. Az ergonomikus kialakítású tolókar könnyű munkavégzést biztosít. 36 cm-es munkaszélességgel és 4 aktív aprítókéssel rendelkezik. A 3 irányban állítható féksarkantyú segítségével igény szerint beállítható a munkamélység. Az integrált szállítókerék szerszám nélkül állítható szállítási helyzetbe. A 2,2 kW-os motornak és a kis súlyának köszönhetően a munkavégzéshez szükséges nyomatékkal is rendelkezik. Az acéllemezből készült kiváló minőségi burkolatok védelmet nyújtanak a felverődő kavicsoktól. A kapa véletlen forgását reteszeléssel ellátott biztonsági kar akadályozza meg.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 2.2 kW |
| Munkaszélesség | 36 cm |
| Hengerűrtartalom | 139 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | nem |
| Zajszint garantált | 93 dB |
| Kapatag szám | 8 ST |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Kapatag átmérő | 25 cm |
| Termékvonal | Easy |
Hasonló termékek
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.900 Ft
174.505 Ft
(137.406 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
219.900 Ft
213.305 Ft
(167.957 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
28.560 Ft
(22.488 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
27.670 Ft
(21.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
21.810 Ft
(17.173 Ft + ÁFA)
Raktáron
14.270 Ft
(11.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
13.275 Ft
(10.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
11.505 Ft
(9.059 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat