Csomagajánlatok
AL-KO BC 500 B benzines fűkasza körkéses kiegészítőkkel
Összesen:
91.270 Ft
(71.866 Ft + ÁFA)
helyett
83.450 Ft
(65.709 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
9%
AL-KO BC 500 B benzines fűkasza damilos kiegészítőkkel
Összesen:
93.470 Ft
(73.598 Ft + ÁFA)
helyett
86.690 Ft
(68.260 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
7%
Leírás és Paraméterek
AL-KO BC 500 B
Könnyen indítható 2 ütemű motor, indítózsinórral, dupla csapágyazású forgattyústengellyel és erős szöghajtóművel rendelkezik. A tanksapka fémből készült, így hosszú élettartamot biztosít. Fast&Easy damilfej: a vágódamil a kasza damilfejének kinyitása nélkül befűzhető és feltekerhető.
Cserélhető vágófejek: damilfej, mellyel 41 cm-es vágási szélességet érhetünk el, illetve egy fémkés ami 25 cm-es vágásszélességet biztosít. Egy hordozóheveder biztosítja a könnyű és praktikus munkavégzést. "Koppintós" automatika a damil optimális hosszúságának beállításához. Kényelmes markolat és hordozó elemek.
| Vágóeszköz tulajdonság | Cserélhető |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 1.9 kW |
| Vágási szélesség damil | 41 cm |
| Hengerűrtartalom | 50.9 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Easy Start System | nem |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | nem |
| Szárátmérő | 26 mm |
| Damil utánállítás | koppintós |
| Vágási szélesség kés | 25 cm |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Osztott szár | nem |
| Zajszint garantált | 115 dB |
| Üzemanyag térfogat | 0.75 l |
Hasonló termékek
77.455 Ft
62.590 Ft
(49.283 Ft + ÁFA)
19%
Raktáron
72.215 Ft
(56.862 Ft + ÁFA)
Raktáron
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
66.990 Ft
64.980 Ft
(51.165 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
90.995 Ft
(71.650 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.305 Ft
(75.043 Ft + ÁFA)
Raktáron
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
