Leírás és Paraméterek
DEWALT DCM561PBS-XJ
a szabadalmaztatott Kefe nélküli motor design nagyobb nyomatékot és fenntartható vágási sebességet biztosít terhelés alatt is
a 2 sebességi fokozat hosszabb használati időt és megnövelt teljesítményt garantál
professzionális kivitelezésű védőburkolat a könnyebb vágási hozzáférhetőségért és a jobb láthatóságért
különböző sebességi fokozatok teszik lehetővé a teljeskörű teljesítmény-szabályozást
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Vágóeszköz tulajdonság | Damilos |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Vágási szélesség | 33 cm |
| Szál átmérő | 2 mm |
| Biztosított szál hosszúság | 7.5 m |
| Teleszkópos nyél | nincs |
| Hangteljesítmény szint dB(A) | 79.5 A |
| Hangnyomás szint dB(A) | 93 A |
| Súlyozott effektív rezgésgyorsulás m/s2 | 3.5 m/s2 |
| Tömeg | 3.6 kg |
Hasonló termékek
90.995 Ft
(71.650 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.990 Ft
77.990 Ft
(61.409 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.305 Ft
(75.043 Ft + ÁFA)
Raktáron
77.455 Ft
62.590 Ft
(49.283 Ft + ÁFA)
19%
Raktáron
72.215 Ft
(56.862 Ft + ÁFA)
Raktáron
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
66.990 Ft
64.980 Ft
(51.165 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat