Leírás és Paraméterek
AL-KO BC 223 B II Classic
Könnyen indítható 2 ütemű motor indítózsinórral és dupla csapágyazású tengellyel rendelkezik. Cserélhető vágófejek: damilfej, mellyel 41 cm-es vágási szélességet érhetünk el, illetve egy fémkés ami 25 cm-es vágásszélességet biztosít. Egy csípővédővel ellátott hordozószíj biztosítja a könnyű és praktikus munkavégzést. Koppintós automatika a damil optimális hosszúságának beállításához. Kényelmes markolat és hordozó elemek.
| Vágóeszköz tulajdonság | Damilos |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 0.7 kW |
| Vágási szélesség damil | 41 cm |
| Hengerűrtartalom | 22.5 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Easy Start System | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | nem |
| Szárátmérő | 26 mm |
| Zajszint garantált | 112 dB |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Osztott szár | nem |
| Vágási szélesség kés | 25 cm |
| Damil utánállítás | koppintós |
Hasonló termékek
54.990 Ft
53.340 Ft
(42.000 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
52.990 Ft
51.400 Ft
(40.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
66.990 Ft
64.980 Ft
(51.165 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.215 Ft
(56.862 Ft + ÁFA)
Raktáron
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
39.615 Ft
(31.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
77.455 Ft
62.590 Ft
(49.283 Ft + ÁFA)
19%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat