Leírás és Paraméterek
AL-KO 51.4 LI SP COMFORT önjáró akkus fűnyíró - 1 db 5.0 Ah-s akkuval, töltővel
Az AL-KO 51.4-es modell robusztus acélházával és kivételesen széles, 51 cm-es vágási szélességével inkább a prémium kategóriába tartozik, mindemellett akkumulátoros használat minden előnyét is biztosítja. Az AL-KO 51.4 Li SP Comfortot Németországban fejlesztik és Ausztriában gyártják. Az olyan innovatív alkatrészeknek köszönhetően, mint a töltöttségi szintjelzővel ellátott lítium-ion akkumulátor, az AL-KO 51.4 Li SP Comfort hosszú távú partner a kertjében.
Az 51 cm-es munkaszélességhez kell az energia, így egy időben két 36V-os akksit is használhatunk, párhozamosan használja őket. Egy fokozatú, önjáró fűnyíró, max 3.5 km/h sebességgel halad.
Biztonságos indítás a kulcsnak köszönhetően. A 36V-os lítium-ion akkumulátor hatékony működést biztosít akár 500-1000 m²-es gyepfelületeken. Lítium-ion celláinak köszönhetően ez az akkumulátor kivételesen tartós és nem merül le önként. A beépített LED-jelzőnek köszönhetően könnyen látható, ha újra kell tölteni. Kényelmes, 7 pozíciós központi vágási magasságállítással rendelkezik, így a vágási magasság 30 és 80 mm között állítható. A nagyméretű, 70 literes, töltöttségi szintjelzővel ellátott fűgyűjtő hatékonyan tölthető az aerodinamikus házkialakításnak (MaxAirflow technológia) köszönhetően. Az ergonomikus tolókar és a nagyméretű, golyóscsapágyas kerekek fáradtságmentes fűnyírást tesznek lehetővé kiváló tapadással. Az 51 cm-es vágási szélesség és az energiatakarékos kerékhajtás hatékony fűnyírást biztosít. Mulcsozó dugó is tartozik hozzá. A fűnyíró álló kialakításának köszönhetően kompakt tárolásra alkalmas, így összecsukható.
1 db akkumulátor 36V/5Ah és a töltő a csomag része, így töltés után, azonnal használható is.
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Önjáró |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Vágásszélesség | 51 cm |
| Vágómélység min/max | 30 - 80 mm |
| Motor kivitel | szénkefe nélküli |
| Termékvonal | Comfort |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | fogantyú típusa:Standard fogantyú borítás |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Max.működési idő 5.0Ah | 39 perc |
| Oldalkidobás | nem |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 70 l |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Zajszint garantált | 92 dB |
| Kerékmeghajtás | van |
| Fűgyűjtő | Igen |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat