Leírás és Paraméterek
AL-KO 46.6 Li akkus fűnyíró - 2 x 5.0 Ah akksival, töltővel
Ez a 2026-os AL-KO modell masszív, robusztus acéllemez házával a felső kategóriát képviseli. Az olyan innovatív alkatrészeknek köszönhetően, mint a kényelmes LED-es töltöttségi szintjelző és a praktikus kerékhajtás, az AL-KO 46.6 Li SP ideális kibocsátásmentes partner minden méretű kerti gyep nyírásához.
Az AL-KO 46.6 Li SP műszaki adatai
Akkumulátorteljesítmény kényelmesen az 1 sebességes hátsókerék-hajtásnak köszönhetően. A 2 db 18 V = 36 voltos lítium-ion akkumulátor hatékony munkavégzést biztosít akár 800 m²-es gyepfelületen is. A lítium-ion celláknak köszönhetően ez az akkumulátor kivételesen tartós és nem merül le. A beépített LED-kijelző könnyen leolvashatóvá teszi, hogy mikor kell újratölteni.
Egyetlen fogantyúval kényelmesen beállíthatja a vágási magasságot 7 lépésben 25 mm-től 75 mm-ig. A töltöttségi szintjelzővel ellátott műanyag gyűjtőtartály akár 60 literes űrtartalmú. A praktikus hordozófogantyú könnyű szállítást biztosít, a kellemes kormánykapcsoló pedig nagyobb vezetési kényelmet biztosít.
Az új AL-KO "18 V Power" és "18/36 V egy akkumulátor - 2 feszültség" akkumulátorcsaláddal számos kerti szerszámunknak köszönhetően minden alkalmazáshoz tökéletesen fel van szerelve. Használja a 4INONE funkciót fűnyíráshoz, gyűjtéshez, mulcsozáshoz és oldalkidobáshoz.
Nagy teljesítményű akkus fűnyíró rugalmas 18V/36V-os akkumulátorrendszerrel. 2 db 5Ah-s akkumulátort és dupla töltőt tartalmaz.
Az AL-KO 18/36 V-os lítium-ion akkumulátorrendszerrel különböző üzem- és töltési időkhöz férhet hozzá, mivel hat különböző Ah-s méret közül választhat. Választhat 2,0/ 2,5 / 4 / 5 / 8 és 10 Ah-s akkumulátorok közül.
| Akkumulátor feszültség | AL-KO18V/36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Önjáró |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Vágásszélesség | 46 cm |
| Vágómélység min/max | 25 - 75 mm |
| Motor kivitel | szénkefe nélküli |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | fogantyú típusa:Standard fogantyú borítás |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Max.működési idő 5.0Ah | 39 perc |
| Oldalkidobás | igen |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 60 l |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Zajszint garantált | 92 dB |
| Kerékmeghajtás | van, 1 sebesség |
| Fűgyűjtő | Igen |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat