Leírás és Paraméterek
DEWALT DWD241-QS
Változtatható sebességű trigger a további vezérléshez
Kettős fogantyú a teljes irányításért és a kényelemért a hosszan tartó keverés érdekében
Standard M14 lapátcsatlakozás a felhasználó által kedvelt lapáthoz
Masszív fémtekercs
| Súly | 6,3 kg |
| Terhelés nélküli sebesség | 225-400/550/725 fordulat/perc |
| Áramforrás | Vezetékes |
| Tokmány kapacitás | M14 |
| A sebességek száma | 3 |
| Orsó típusa | M14 |
| Hangnyomás | 85 dB (A) |
| Hangnyomás bizonytalanság | 3 dB (A) |
| Hangteljesítmény | 96 dB (A) |
| Hangteljesítmény bizonytalanság | 3 dB (A) |
| Kéz/kar rezgés | 2,5 m/s² |
| Bizonytalanság K 1 (rezgés) | 1,5 m/s² |
Hasonló termékek
66.445 Ft
(52.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
60.020 Ft
51.990 Ft
(40.937 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
324.650 Ft
(255.630 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat