Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD240X2-QW
550 fordulatszám percenként nagy nyomatékot eredményez fúrásnál és keverésnél
Változtatható fordulatszám és forgásirányváltó kapcsoló számos területen biztonságos munkavégzést biztosít
Robosztus, fémházas kialakítás, tökéletesen megbízható konstrukció
2 pozícióban állítható hátsó fogantyú és 3 pozícióban állítható oldalfogantyú a biztonságos munkavégzés érdekében
| Akkumulátor feszültség | 54 V |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 725 1/min |
| Szerszám felfogatás | M14 |
| Súly | 12,5 kg |
| Lapát méret | 200 mm |
| Max. nyomaték (kemény) | 50 Nm |
| Max. nyomaték (lágy) | 20 Nm |
| Teljesítmény | 1000 W |
Hasonló termékek
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
66.445 Ft
(52.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
60.020 Ft
51.990 Ft
(40.937 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat