Leírás és Paraméterek
DEWALT DCM571X1-QW
Gyors vágás - 38cm vágási szélesség
25cm vágófejjel és átalakítóval ellátva a fűvágásért
Erős kefe nélküli motor fém házzal hosszabb üzemidőt, megnövekedett élettartamot és tartósságot garantál
2.0mm vastagságú vágószállal ellátva(2.5mm-es tartozék elérhető)
Tartozékok: 1 x 54V, 3.0Ah akkumulátor + 3A töltő
| Akkumulátor feszültség | 54V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Vágóeszköz tulajdonság | Damilos |
| Akkumulátor feszültség 54 V | |
| Töltési idő | 70 min |
| Vágási szélesség | 38 cm |
| Szál vágási sebesség | 0-5600/ 0-6600 rpm |
| Szál átmérő | 2 mm |
| Biztosított szál hosszúság | 7.5 m |
| Hangteljesítmény szint dB(A) | 94 A |
| Hangnyomás szint dB(A) | 74 A |
| Súlyozott effektív rezgésgyorsulás m/s2 | 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 8.5 kg |
Hasonló termékek
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.550 Ft
(106.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.305 Ft
(75.043 Ft + ÁFA)
Raktáron
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.995 Ft
(71.650 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.990 Ft
77.990 Ft
(61.409 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat