Leírás és Paraméterek
DEWALT DCM5713N-XJ
Osztott tengely a könnyebb szállítás és tárolás érdekében
38 cm-es vágó rend az optimális teljesítmény érdekében (ugyanolyan teljesítmény, mint a benzines)
7,5 x 2,0 mm-es csavart vágóvonalat tartalmaz
Szabadalmaztatott fogaskerékhajtás, terhelés alatt is tartja a sebességet
| Akkumulátor feszültség | 54V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Vágóeszköz tulajdonság | Damilos |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Akkumulátor feszültség | 54 V |
| Töltési idő | 70min |
| Vágási szélesség | 38 cm |
| Szál vágási sebesség | 0-5100 / 0-5500 rpm |
| Szál átmérő | 2 mm |
| Biztosított szál hosszúság | 7.5 m |
| Hangteljesítmény szint dB(A) | 94 A |
| Hangnyomás szint dB(A) | 74 A |
| Súlyozott effektív rezgésgyorsulás m/s2 | 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 8,6 kg |
Hasonló termékek
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.550 Ft
(106.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.305 Ft
(75.043 Ft + ÁFA)
Raktáron
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.995 Ft
(71.650 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.990 Ft
77.990 Ft
(61.409 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
77.455 Ft
62.590 Ft
(49.283 Ft + ÁFA)
19%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat