Leírás és Paraméterek
DEWALT DCM561P1-QW
a szabadalmaztatott Kefe nélküli motor design nagyobb nyomatékot és fenntartható vágási sebességet biztosít terhelés alatt is
a 2 sebességi fokozat hosszabb használati időt és megnövelt teljesítményt garantál
professzinonális kivitelezésű védőburkolat a könnyebb vágási hozzáférhetőségért és a jobb láthatóságért
különböző sebességi fokozatok teszik lehetővé a teljeskörű teljesítmény-szabályozást
Tartozékok: 1 db 5Ah akkumulátor, töltő
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Vágóeszköz tulajdonság | Damilos |
| Akkumulátor | XR LI-ION |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Töltési idő | 75min |
| Vágási szélesség | 33 cm |
| Szál vágási sebesség | 0-4600/0-6000 rpm |
| Szál átmérő | 2.0 mm |
| Biztosított szál hosszúság | 7.5 m |
| Szélező funkció - forgatható fej | Nincs |
| Szélvezető | Nincs |
| Második fogantyú | Van, rögzített |
| Tömeg | 7.2 kg |
Hasonló termékek
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.305 Ft
(75.043 Ft + ÁFA)
Raktáron
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.995 Ft
(71.650 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.990 Ft
77.990 Ft
(61.409 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
77.455 Ft
62.590 Ft
(49.283 Ft + ÁFA)
19%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat