Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF887N-XJ
3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
Az 1/4" 6.35mm-es bitbefogás, egykezes gyors cserét tesz lehetővé
Tartozékok: övakasztó, mágneses bittartó
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000, 0-2800, 0-3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Szerszámbefogó | 6.35mm (1/4") |
| Tömeg | 0.94 kg |
| Hosszúság | 134 mm |
| Magasság | 195 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 22 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.1 m/s2 |
| Hangnyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 107 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
42.295 Ft
(33.303 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
37.915 Ft
(29.854 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
42.870 Ft
36.990 Ft
(29.126 Ft + ÁFA)
14%
Raktáron
36.435 Ft
21.990 Ft
(17.315 Ft + ÁFA)
40%
Raktáron
45.390 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
30%
Raktáron
34.720 Ft
29.990 Ft
(23.614 Ft + ÁFA)
14%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat