Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD708D1T-QW
DeWalt akkus fúrócsavarozó a legszűkebb helyekre tervezve
2 sebességes, 15-féle nyomaték beállítás, a munkaterület LED megvilágítása
A szénkefe nélküli motor 65 Nm nyomatékot ad le a csak 160 mm hosszú fúrócsavarozóban
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Hosszúság | 160 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Súly | 3,5kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Tokmánykapacitás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Magasság | 201 mm |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450 / 0-1650 /perc |
| Hangnyomás | 73 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 84 dB(A) |
| Max Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
Hasonló termékek
36.435 Ft
21.990 Ft
(17.315 Ft + ÁFA)
40%
Raktáron
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
34.720 Ft
29.990 Ft
(23.614 Ft + ÁFA)
14%
Raktáron
42.295 Ft
(33.303 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
42.870 Ft
36.990 Ft
(29.126 Ft + ÁFA)
14%
Raktáron
45.390 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
30%
Raktáron
46.600 Ft
(36.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat