Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE0825D1G-QW
Teljes keresztmetszettel (vízszintes és függőleges) + 5 független ponttal vetít ki, amely lehetővé teszi a többfunkciós eszközt
Integrált mágneses konzollal, amely lehetővé teszi, hogy közvetlenül a fém vágányra szerelhető legyen, így biztosítva a pontos vetületeket
A teljes idejű impulzus mód lehetővé teszi a detektorral való használatot, amely megtartja a teljes fényerőt a láthatóság érdekében és kiterjeszti a hatótávolságot
IP54 víz- és törmelékállóság - 2M esésállóság, tartós kialakítású
Tartozékok: 1 db akkumulátor, 1 db töltő, 1 db hordtáska
| Lézer osztály | 2 |
| Pontosság | +/- 3mm/10M mm/m |
| Lézersugarak száma | Vonal-2, Pont-5 |
| Beltéri láthatóság | Vonal- 30m, Pont- 45m |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | Igen |
| Szélesség | 180 mm |
| Hosszúság | 430 mm |
| Magasság | 350 mm |
Hasonló termékek
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.510 Ft
(145.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
191.385 Ft
(150.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
197.840 Ft
179.990 Ft
(141.724 Ft + ÁFA)
9%
Külső raktárról elérhető
170.620 Ft
(134.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.645 Ft
(157.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
166.760 Ft
(131.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
203.795 Ft
(160.469 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat