Leírás és Paraméterek
DEWALT DCB182-XJ OEM
A DEWALT XR 4,0Ah Li-Ion technológia megnövelt üzemidőt biztosit és optimális erőt a feladatok elvégzéséhez
LED töltöttség kijelző
Kis tömeg, megnövelt teljesítmény 18V-os,4,0Ah tömege viszont a 18V-os 3,0Ah-val azonos
Nincs memóriahatás és állás közbeni lemerülés, ami maximális produktivitást és kevés állásidőt eredményez
Használható minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Akkumulátor kapacitás | 4.0 Ah |
| Feszültség | 18V |
| Magasság | 65 mm |
| Hosszúság | 110 mm |
| Tömeg | 0.7 kg |
| Jellemzők | XR li-Ion |
| Használható | minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz |
| Android kompatibilitás | nincs |
| Apple kompatibilitás | nincs |
| Tool Connect kompatibilitás | nincs |
Hasonló termékek
31.515 Ft
(24.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
29.620 Ft
(23.323 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
29.570 Ft
(23.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
32.150 Ft
15.990 Ft
(12.591 Ft + ÁFA)
50%
Raktáron
32.150 Ft
29.990 Ft
(23.614 Ft + ÁFA)
7%
Raktáron
28.845 Ft
(22.713 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
33.175 Ft
(26.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat