Leírás és Paraméterek
DEWALT DCB187-XJ
A DeWalt DCB187-XJ akkumulátor kompatibilis minden XR 18 V készülékkel
Nincs memóriaeffektus és gyakorlatilag nincs önkisülés a maximális termelékenység és kevesebb állásidő miatt
A LED töltésállapot-mutató segít kezelni a csomagok töltését
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 3 Ah |
| Akkumulátor cella típus | Li-Ion |
| Kiszerelés | 1 db |
| Hosszúság | 133 mm |
| Szélesség | 84 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Súly | 0,48 kg |
Hasonló termékek
28.845 Ft
(22.713 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
29.570 Ft
(23.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
29.620 Ft
(23.323 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
31.515 Ft
(24.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
26.075 Ft
(20.531 Ft + ÁFA)
Raktáron
25.970 Ft
(20.449 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat