Leírás és Paraméterek
DEWALT D28730-QS
Tengelyrögzítés a gyors és könnyű vágótárcsa cseréhez
A tartozékként szállított párhuzamvezető pontos vágást eredményez
Szerszám nélkül hozzáférhető forgács gyűjtő egyszerűen és gyorsan üríthető
A forgácsgyűjtőn elhelyezett ablakon keresztül ellenőrizheti a használó a tartály telítettségét
Tartozékok: 38-fogú fémvágó tárcsa, hasítóék, fűrészlap rögzítő
| Felvett teljesítmény | 1400 W |
| Leadott teljesítmény | 570 W |
| Üresjárati fordulatszám | 4000 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 185 mm |
| Fűrészlap furat | 20 mm |
| Szögvágás | 0 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 63 mm |
| Tömeg | 18,6 kg |
| Hosszúság | 360 mm |
| Magasság | 220 mm |
Hasonló termékek
76.990 Ft
(60.622 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.520 Ft
(53.953 Ft + ÁFA)
Raktáron
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat