Leírás és Paraméterek
DEWALT D28715-QS
Szerszám nélküli, gyors vágótárcsa csere
Nagyteljesítményű, roncsoló anyagrészekkel szemben védett motor, nagy terhelhetőség és tartósság
Szerszám nélkül állítható munkadarab rögzítő
Automatikusan lekapcsolódó szénkefék
Tartozékok: 355 mm-es fémvágótárcsa, szerszám, szerszám nélküli tárcsarögzítő
| Felvett teljesítmény | 2200 W |
| Leadott teljesítmény | 1350 W |
| Üresjárati fordulatszám | 4000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 355x2.5 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (négyszög-profil) | 120x120 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (derékszög-profil) | 100 x 200 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (L-profil) | 140x140 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (kör-profil) | 130 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (négyszög-profil) | 113 x 113 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (derékszög-profil) | 100 x 140 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (L-profil) | 120 x 120 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (kör-profil) | 130 mm |
| Tömeg | 22 kg |
| Hosszúság | 520 mm |
| Magasság | 435 mm |
| Hangnyomás | 100 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 112 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
76.990 Ft
(60.622 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.520 Ft
(53.953 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat