Leírás és Paraméterek
DEWALT D26411-QS
Nagyteljesítményű hőlégfúvó megnövelt fűtőszál védelemmel.
A kettős légszállítás maximális tartósságot biztosit külömbözö felhasználási területeken.
Biztonságos fogás nélküli használat a stabil állványpozíciónak és a gumibetétnek köszönhetően
Hőmérséklet szabályozás sokoldalú felhasználási lehetőséget biztosít, akár folyamatos üzem esetén is továbbá a szükitőfuvókák megnövelik a felhasználás komplexitását.
Tartozékok: pontfúvóka, felületi fúvóka
| Felvett teljesítmény | 1800 W |
| Működési hőmérséklet | 50-400 / 50-600 °C |
| Légszállítás | 250 / 450 liter/p |
| Tömeg | 0.80 kg |
| Hosszúság | 253 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 1.5 m/s2 |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 0.86 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 68 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 79 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
42.655 Ft
(33.587 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.025 Ft
(35.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.645 Ft
(35.941 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
13.925 Ft
12.990 Ft
(10.228 Ft + ÁFA)
7%
Raktáron
54.850 Ft
(43.189 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
75.030 Ft
53.990 Ft
(42.512 Ft + ÁFA)
28%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat