Leírás és Paraméterek
DEWALT D26414-QS
Nagyteljesítményű hőlégfúvó folyamatos ipari használatra
Kiváló szabályzási és beállítási lehetőségek különböző hőmérsékletekre.
Erőteljes 2000 W-ós motor hatékony hűtéssel
Könnyű, kézbeillő felépítés
Tartozékok: pontfúvóka, felületi fúvóka
| Felvett teljesítmény | 2000 W |
| Működési hőmérséklet | 50-600 °C |
| Légszállítás | 650 liter/p |
| Tömeg | 0.85 kg |
| Hosszúság | 265 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 1.5 m/s2 |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 0.86 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 68 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 79 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
45.025 Ft
(35.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.645 Ft
(35.941 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
33.175 Ft
(26.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.850 Ft
(43.189 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
13.925 Ft
12.990 Ft
(10.228 Ft + ÁFA)
7%
Raktáron
75.030 Ft
53.990 Ft
(42.512 Ft + ÁFA)
28%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat