Leírás és Paraméterek
CREATON Klassik hódfarkú alapcserép - natúrvörös
A KLASSIK félköríves vágású hódfarkú tetőcserepek rendelkeznek a legszélesebb körű alkalmazási területtel termékprogramunkban.
Egyszerű, visszafogott és éppen ezért időtlen formájuk révén klasszikus szépségű tetőfelületeket alkotnak. A klasszikus körvágású hódfarkú tetőcserép optikailag feloldja a tetőfelületet és tökéletes harmóniát teremt. A színek és a felületek széles spektruma mind a felújítások, mind az új építésű házak esetén teret enged az individuális megoldásoknak a tetőfedés során.
TERMÉKJELLEMZŐK
- Stílusjegyei: hagyománytisztelet
- Hagyományos formavilág
- Minimális anyagigény: 33,7 db/m²
- Teljesen sík felület
- Széles szín- és formaválaszték
- Vékony, diszkrét, de ugyanakkor rendkívűl ellenálló
- 10°-os tetőhajlászögtől alkalmazható
- Kerámia kiegészítők széles választékával áll rendelkezésre
| Méret | 180 x 380 x 14 mm |
| Maximális fedési szélesség | 180 mm |
| Min. fedési hosszúság | 145 mm |
| Átlagos fedési hosszúság | 155 mm |
| Max. fedési hosszúság | 165 mm |
| Cserép szükséglet | 33.6 db/m² |
| Átlagos cserép szükséglet | 36 db/m² |
| Kiszerelési egység súlya | 1.8 kg/db |
| Súly / m² | 64.8 kg/m² |
| Súly / raklap | 927 kg |
| Db / mini-pack | 8 db |
| Db / raklap | 480 db |
Hasonló termékek
406 Ft
(320 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
455 Ft
(359 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
455 Ft
(359 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
458 Ft
(361 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
494 Ft
(389 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat