Leírás és Paraméterek
Minden tető alapja lágy, hullámos – kolostortetőkre emlékeztető – jellegzetes rajzolata délvidéki hangulatot idéz. A cserép sima felülete, lekerekített formája elegáns megjelenést ad az épületnek. Karakteres profilja összetéveszthetetlenül egyedi építészeti megformálást tesz lehetővé.
Legkisebb rendelési mennyiség: 44 db
| Anyag | nagy szilárdságú, anyagában színezett beton |
| Tömeg | 3.9 kg / db |
| Méret | 333 x 420 mm |
| Fedési szélesség | 30.0 cm |
| Tetőlécméret | min. 24/48 mm |
| Tetőléctávolság | max. 34.0 cm |
| Átfedés | min. 8.0 cm |
| Szín | téglavörös |
| Kiszerelés | 264 db raklap, 44 db/köteg |
Hasonló termékek
455 Ft
(359 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
455 Ft
(359 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
458 Ft
(361 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
494 Ft
(389 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat