Leírás és Paraméterek
Cemix Thermofix ragasztóhabarcs
Alkalmazások
A Cemix Thermofix rendszerragasztó alkalmas új és régi lakóépületek, középületek, ipari objektumok homlokzati hőszigetelési munkáinak elvégzésére. Alkalmas tégla és beton elemekből készült falazatokra, zsaluzott betonfelületekre, fagyapot lapokra (pl. Heraklith), vakolt és festett felületekre történő ragasztásra.
Alkalmazható tapadóhídként sima betonfelületeken vagy a hőhidak elkerülése végett a szerkezetbe beépített extrudált polisztirol táblákon. Használhatjuk gyorsan száradó alapozó rétegként fagyapot lemezeken. Csak vízszigeteléssel ellátott falazatoknál használható.
Tulajdonságok
- Hőszigetelő lapok ragasztására és üvegszövet háló beágyazásához
- Szálerősített
- Kézzel és géppel is könnyen feldolgozható
- Kiadósság: kb. 12 kg/m2
- Kiszerelések: 25 kg
- Raklaponként: 48 zsák
Előnyök
- Kiváló páraáteresztő
- Nagy szilárdságú és rugalmasságú
- Jó tapadóképesség
| Max. szemcseméret | 1,2 mm |
| Nyomószilárdság | >5 N/mm2 |
| Tapadószilárdság | >0,25 N/mm2 |
| Hajlítószilárdság | >1,5 N/mm2 |
| Páradiffúziós ellenállási szám | kb. 12 |
| Anyagszükséglet | Ragasztásához:kb. 6 kg/m2 Hálóágyazáshoz és tapaszoláshoz:kb. 6 kg/m2 |
| Keverővíz | Kb. 7 l / 25 kg zsák |
| Bedolgozási hőmérséklet | A munka során a levegő és az alapfelület hőmérséklete +5C és +25 C között legyen. |
| Csomagolás | 25 kg-os papírzsákokban 1,2 tonna EUR raklapon, zsugorfóliázva |
| Tárolás | Száraz, fedett helyen, bontatlan, eredeti csomagolásban max. 12 hónapig. |
| Szabvány | ETAG 004 |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
7.652 Ft
(6.025 Ft + ÁFA)
306,07 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
8.020 Ft
(6.315 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.770 Ft
(6.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.811 Ft
(6.938 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
5.886 Ft
(4.635 Ft + ÁFA)
1.177,29 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
5.675 Ft
(4.469 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
9.215 Ft
(7.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat