Leírás és Paraméterek
Gyárilag előkevert univerzális vakolóhabarcs kézi felhordásra. Egyrétegű vakolat minden ásványi alapfelületre, durván lehúzva vagy finoman eldörzsölve.
Javasolt vakolatvastagságok:
- beltérben: 10 mm
- kültérben: 20 mm
- finom vakolatként (durva vakolaton): 4 mm.
Keverés:
A Baumit UniPutz vakolatot habarcsládában kézzel, vagy az építkezéseknél általában használatos szabadesésű keverőben kb. 5,6 liter víz hozzáadásával kell megkeverni (keverési idő: 5 perc). Mindig egész zsákokat keverjünk egyszerre.
Felhordás:
A habarcsot kőműveskanállal vagy simítóval lehet felhordani. Igény szerint a kötés kezdete után egy alkalmas simítóval (pl. polisztirol) bedörzsöljük.
| Csomagolás | 25 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 48 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | < 25 |
| Száraz habarcs sűrűsége | kb. 1.350 kg/m³ |
| Anyagszükséglet | kb. 12,5 kg/m²/cm |
| Vízszükséglet | kb. 5,6 - 10 l/zsák |
| Hővezetési tényező | 0,61 W/mK |
| Nyomószilárdság 28 nap után | > 2,5 N/mm² |
| Szemcseméret | max. 1 mm |
| Kiszerelés | 48 zsák / raklap = 1200 kg |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
2.195 Ft
(1.728 Ft + ÁFA)
87,80 Ft/kg
Raktáron
3.300 Ft
(2.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat