Leírás és Paraméterek
Padlófűtés esetén is alkalmazható. Emelt szilárdságú (C20), pont-terhelhető. Kitűnő alapfelület hideg- és melegburkolatok (laminált lapok, szőnyeg, pvc, linóleum, gumi) alá egyaránt. Járható 2-3 óra múlva. Burkolható 3 mm-es rétegvastagságig 24 óra elteltével. Minden további 1 mm-es rétegvastagság esetén további 24 óra száradási idő szükséges. Géppel is feldolgozható. Csak beltéri felhasználásra.
Keverés:
- A Baumit Nivello Quattro-t hideg, tiszta vízhez öntjük, majd lassú járású keverővel (max. 600 min-1) átkeverjük, amíg egy csomómentes, homogén masszát nem kapunk (keverési idő kb. 2-3 perc). A feldolgozhatósági idő 20°C-on kb. 30 perc, ettől alacsonyabb hőmérsékleten hosszabb, magasabb hőmérsékleten rövidebb. A már bekevert anyagot semmilyen esetben sem szabad vízzel visszahígítani. Ne adjunk a termékhez egyéb adalékszert (pl. fagyásgátló, kötésgyorsító).
- Keverési arány: 6,0 l víz / 25 kg zsák
- Alkalmazás: A frissen bekevert anyagot öntsük az aljzatra és simító spatulával vagy rozsdamentes simítóval egyenletesen a kívánt szintig eloszlatjuk. Ezt követően a Baumit Nivello Quattro-t tüskés hengerrel buborékmentesítjük. A massza magától síkra terül. A Baumit Nivello Quattro géppel is feldolgozható (folyamatos keverésű csiga).
Száradás:
24 óra után intenzív szellőztetésre van szükség.
| Csomagolás | 25 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 48 |
| Max. rétegvastagság | 20 mm |
| Min. rétegvastagság | 1 mm |
| Bedolgozási idő | kb. 30 perc |
| Anyagszükséglet | kb. 1,5 kg/m²/mm |
| Szilárdsági osztály | CA C20 F6 |
| Vízszükséglet | kb. 6 l/zsák |
| Kiszerelés | 48 zsák / raklap = 1200 kg |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
6.050 Ft
(4.764 Ft + ÁFA)
Raktáron
5.820 Ft
(4.583 Ft + ÁFA)
Raktáron
5.310 Ft
(4.181 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
9.535 Ft
(7.508 Ft + ÁFA)
381,40 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
10.192 Ft
(8.025 Ft + ÁFA)
407,67 Ft/kg
Raktáron
11.100 Ft
(8.740 Ft + ÁFA)
482,60 Ft/kg
Raktáron
12.446 Ft
(9.800 Ft + ÁFA)
497,84 Ft/kg
Raktáron
13.378 Ft
(10.534 Ft + ÁFA)
581,66 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
15.081 Ft
(11.875 Ft + ÁFA)
603,25 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat