Leírás és Paraméterek
Baumit Baumacol PrecisoSpeed gyorskötésű cementbázisú javítóanyag
Gyorskötő, cementbázisú javítóanyag, amely 2-30 mm rétegvastagságban felhordható. Állékony (tixotrop) tulajdonságú, aljzatok, oldalfalak, betonfelületek, lépcsők javításához. Kül- és beltéri felhasználásra. 4 óra múlva burkolható.
Tulajdonságok:
- Gyorskötő
- Kül- és beltéri felhasználásra
- Állékony (tixotrop) tulajdonságú
| Csomagolás | 25 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 48 |
| Max. rétegvastagság | 30 mm |
| Min. rétegvastagság | 2 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 1,6 kg/m²/mm |
| Vízszükséglet | kb. 5 - 6 l/zsák |
| Fazékidő | kb. 30 perc |
| Kiszerelés | 48 zsák/raklap = 1200kg |
| Csomagolás típusa | zsák |
Hasonló termékek
10.192 Ft
(8.025 Ft + ÁFA)
407,67 Ft/kg
Raktáron
11.100 Ft
(8.740 Ft + ÁFA)
482,60 Ft/kg
Raktáron
12.446 Ft
(9.800 Ft + ÁFA)
497,84 Ft/kg
Raktáron
6.415 Ft
(5.051 Ft + ÁFA)
256,60 Ft/kg
Raktáron
6.050 Ft
(4.764 Ft + ÁFA)
Raktáron
5.820 Ft
(4.583 Ft + ÁFA)
Raktáron
13.378 Ft
(10.534 Ft + ÁFA)
581,66 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
5.310 Ft
(4.181 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
15.081 Ft
(11.875 Ft + ÁFA)
603,25 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat