Leírás és Paraméterek
Baumit KlimaGlätte meszes beltéri glett
Összetétel:
Ásványi kötőanyag (fehér színű mészhidrát), osztályozott természetes fehérségű mészkőliszt és adalékszerek.
Tulajdonságok:
Páraáteresztő, könnyen feldolgozható, sima felületet biztosító, jó párafelvevő-képesség, szabályozza a lakótér optimális páratartalmát, így kellemes lakóklímát teremt.
Alkalmazás
Sima felületek előállítására megfelelő várakozási idő után Baumit meszes (Klima- MPI, Uni, White); Baumit mész-/cement- (pl. MPI 25) és felújító vakolatokon (Sanova rendeszer), valamint beton felületen beltérben. Gipszkarton lapok végső felületi glettelésére is alkalmas.
| Csomagolás | 20 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 60 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 10 |
| Száraz habarcs sűrűsége | kb. 1.200 kg/m³ |
| Max. rétegvastagság | 3 mm egy rétegben |
| Min. rétegvastagság | 1 mm |
| Bedolgozási idő | kb. 8 óra |
| Anyagszükséglet | kb. 3,5 kg/m²/mm 2-3 mm-es vastagságnál |
| Vízszükséglet | kb. 8 l/zsák |
| Max. szemcseméret | max. 0,1 mm |
| Kiszerelés | 60 zsák/raklap = 1200 kg |
| Csomagolás típusa | zsák |
Hasonló termékek
8.610 Ft
(6.780 Ft + ÁFA)
430,50 Ft/kg
Raktáron
8.350 Ft
(6.575 Ft + ÁFA)
417,50 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
8.030 Ft
(6.323 Ft + ÁFA)
200,75 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
7.730 Ft
(6.087 Ft + ÁFA)
386,50 Ft/kg
Raktáron
2.660 Ft
(2.094 Ft + ÁFA)
532,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
2.375 Ft
(1.870 Ft + ÁFA)
475,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
2.315 Ft
(1.823 Ft + ÁFA)
463,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat