Leírás és Paraméterek
Egyrétegű gépi felhordású glettelt felületképzésű belső vakolat az összes belső helyiségbe, beleértve a lakások konyháit, fürdőszobáit és hasonló rendeltetésű mérsékelten párás helyiségeket (igénybevételi besorolás: W1, W2 és W3). Csempézésnél az alapfelület előkezelése az ÖNORM B 2207 szerint, falfűtésnél az előremenő víz max. +40 °C-ig alkalmas.
| Csomagolás | 40 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 35 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 10 |
| Száraz habarcs sűrűsége | kb. 1.150 kg/m³ |
| Max. rétegvastagság | 25 mm |
| Min. rétegvastagság | 8 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 11 kg/m²/cm |
| Hővezetési tényező | 0,6 W/mK |
| Nyomószilárdság 28 nap után | > 2 N/mm² |
| Szemcseméret | max. 1 mm |
| Kiszerelés | 35 zsák/raklap = 1400 kg |
Hasonló termékek
7.730 Ft
(6.087 Ft + ÁFA)
386,50 Ft/kg
Raktáron
8.350 Ft
(6.575 Ft + ÁFA)
417,50 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
8.610 Ft
(6.780 Ft + ÁFA)
430,50 Ft/kg
Raktáron
9.530 Ft
(7.504 Ft + ÁFA)
476,50 Ft/kg
Raktáron
2.660 Ft
(2.094 Ft + ÁFA)
532,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
2.375 Ft
(1.870 Ft + ÁFA)
475,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
2.315 Ft
(1.823 Ft + ÁFA)
463,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat