Leírás és Paraméterek
AL-KO HT 4055 Energy Flex
Az 55 cm-es gyémántcsiszolt, ellentétes irányban forgó penge gyors és precíz vágást biztosít. Ergonomikus fogantyú a könnyű és biztonságos munkavégzés érdekében. Masszív, műanyag ház. Maximum vágási vastagság 20 mm. Tartozék tok a falon való praktikus tároláshoz. Az AL-KO 36V termékcsalád akkumulátoraival kompatibilis. A csomag akkut és töltőt nem tartalmaz!
| Márka | AL-KO |
| Termékvonal | Comfort |
| Kompatibilis akkuk | 113280, 113524 |
| Akkus család | AL-KO 36V |
| Max.működési idő 4.0Ah | 120 perc |
| Hangnyomás mért | 64 dB |
| Max.működési idő 5.0Ah | 140 perc |
| Zajszint mért | 84 dB |
| Vágóhossz | 550 mm |
| Zajszint garantált | 87 dB |
| Meghajtó típus | akkus |
| Kés típus | gyémánt csiszolt |
| Vágási elv | ellentétes biztonsági kések |
| Max.vágásvastagság | 20 mm |
Hasonló termékek
34.990 Ft
33.940 Ft
(26.724 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
55.930 Ft
(44.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.190 Ft
52.890 Ft
(41.646 Ft + ÁFA)
18%
Raktáron
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.730 Ft
(77.740 Ft + ÁFA)
Raktáron
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
119.990 Ft
116.390 Ft
(91.646 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
