Leírás és Paraméterek
AL-KO BC 260 MT
Az AL-KO BC 260 MT többfunkciós eszközt sokoldalúan használhatjuk a kertünkben. 1,02 LE-s kétütemű motor működteti. Az alapeszközre több fajta fej is csatlakoztatható. Cserélhető vágófejek: damilfej, mellyel 41 cm-es vágási szélességet érhetünk el, illetve egy fémkés ami 25 cm-es vágásszélességet biztosít. Koppintós damil utánadagoló technológia. A sövényvágó vágási hossza 39 cm, a magassági ágvágóé 25 cm. Kényelmes markolat, 80 cm-es nyélhosszabbító és hordozóheveder a könnyű munkavégzésért.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 0.75 kW |
| Vágási szélesség damil | 41 cm |
| Hengerűrtartalom | 26 ccm |
| Automata szivatóval felszerelt | igen |
| Termékvonal | Comfort |
| Osztott szár | igen |
| Vágási szélesség kés | 25 cm |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Szárátmérő | 26 mm |
| Damil utánállítás | koppintós |
| Vágóhossz sövény | 390 mm |
| Vágási elv | ellentétes biztonsági kések |
| Lánchossz | 25 cm |
Hasonló termékek
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.730 Ft
(77.740 Ft + ÁFA)
Raktáron
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.190 Ft
52.890 Ft
(41.646 Ft + ÁFA)
18%
Raktáron
55.930 Ft
(44.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
