Leírás és Paraméterek
AL-KO GP 600 ECO
Az AL-KO GP 600 ECO kerti szivattyú segítségével nagyon rövid időn belül szívhatjuk fel a vizet ciszternákból, kutakból vagy más egyéb vízforrásokból. A szivattyú könnyen csatlakoztatható kerti tömlőkhöz, így öntözőfejekkel vagy kézi locsolópisztollyal öntözhetjük kertünket. A szivattyú 1 colos szívó-nyomó vezeték csatlakozóval rendelkezik. Üvegszál erősítésű valamint nyomásálló robusztus szivattyúház. 580 W névleges teljesítmény, 3100 l/h maximális áramlási sebesség. A szivattyú nem rendelkezik ivóvíz szállításra alkalmas minősítéssel, csak egyéb víz és 35 °C alatti folyadék szállítására alkalmas. Nem használható agresszív vegyszerekkel szennyezett vagy sós vízhez, illetve homokot tartalmazó vízhez sem.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 580 W |
| Max.emelési magasság | 35 m |
| Max. szállítási mennyiség | 3100 l/h |
| Max.szívómagasság | 8 m |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomóvezeték átmérője | G 1" (33,3 mm) |
| Termékvonal | Easy |
| Szűrő | nincs |
| Szűrő kulcs | nincs |
| Szárazonfutás elleni védelem | nem |
| Max.alulnyomás | 0.8 bar |
| Max.nyomás | 3.5 bar |
| Szívóvezeték átmérő | G 1" (33,3 mm) |
| Hangnyomás mért | 78 dB |
Hasonló termékek
19.990 Ft
19.390 Ft
(15.268 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
18.990 Ft
18.420 Ft
(14.504 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
30.005 Ft
25.990 Ft
(20.465 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
34.990 Ft
(27.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
33.940 Ft
(26.724 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
37.990 Ft
36.850 Ft
(29.016 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat