Leírás és Paraméterek
AL-KO TK 250 ECO
Az AL-KO TK 250 ECO segítségével kiszivattyúzhatjuk a vizet medencékből, kutakból, ciszternákból vagy akár elárasztott pincékből is. Rövid idő alatt megvalósul a szivattyúzás és az átvitel is a 250 W-os teljesítménnyel és a 6000 l/óráig terjedő sebességével. Praktikus, integrált fogantyúval van ellátva, illetve mindössze 4,1 kg súlyú, így könnyen mozgatható. Beépített úszókapcsolóval van felszerelve, és az automatikus szintszabályozásnak köszönhetően automatikusan elindítja a szivattyúzási folyamatot. Legfeljebb 6 méter mélyre tud lemerülni. A szivattyú kimenete 1,25 coll, a 90°-os könyökcsatlakozás pedig univerzális csatlakozódarabbal és kombinált csatlakozósapkával van ellátva, így minden típusú tömlőméret csatlakoztatható.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 250 W |
| Max.emelési magasság | 6 m |
| Max. szállítási mennyiség | 6000 l/h |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomóvezeték átmérője | G1 1/4" (41,9 mm) |
| Felület szívás | 25 mm-ig |
| Vezetékhossz | 10 m |
| Max.merülési mélység | 7 m |
| Max.szemcseméret | 5 mm |
Hasonló termékek
19.990 Ft
19.390 Ft
(15.268 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
18.990 Ft
18.420 Ft
(14.504 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
24.990 Ft
24.240 Ft
(19.087 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
30.005 Ft
25.990 Ft
(20.465 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
34.990 Ft
(27.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
33.940 Ft
(26.724 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
37.990 Ft
36.850 Ft
(29.016 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat