Leírás és Paraméterek
AL-KO Drain 9500
300 W-os teljesítmény a szennyvíz és tiszta víz szivattyúzásához is. Könnyen megbirkózik akár 5% lebegő szeméttel és akár 25 mm szemcsemérettel is. A hosszú élettartam garantált a rozsdamentes acélból készült tengelynek és az üvegszállal megerősített polipropilén háznak köszönhetően, így a motor nem igényel külön karbantartást. Az úszókapcsolót két pozícióba lehet beállítani a folyamatos, felügyelt és automatikus működéshez. Automata üzemmódban a szivattyú a minimális vízszint elérése után automatikusan kikapcsol. Legfeljebb 5 méter mélyre tud lemerülni. A búvárszivattyú nem rendelkezik ivóvíz minősítéssel, és csak 35 °C hőmérséklet alatti folyadék szállítására alkalmas. Nem alkalmazható továbbá sós vízben, vagy agresszív vegyszereket tartalmazó vízben történő használatra sem.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 300 W |
| max.emelési magasság | 6 m |
| Max. szállítási mennyiség | 8500 l/h |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Termékvonal | Easy |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Max.szemcseméret | 25 mm |
| Max.nyomás | 0.6 bar |
| Felület szívás | 25 mm-ig |
| Vezetékhossz | 10 m |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat