Leírás és Paraméterek
AL-KO Classic 3.82 SE
Könnyen kezelhető elektromos fűnyíró kimagasló ár-teljesítmény aránnyal. Ergonómikus tolókar, mely összecsukható, így kisebb helyet foglal tárolásnál. Optimális vágó és gyűjtő teljesítmény, aerodinamikus házforma, szegélyek mentén is könnyen kezelhető. Nagyméretű, 37 literes műanyag fűgyűjtővel és nagyméretű kidobónyílással rendelkezik. 38 cm-es vágási szélesség jellemzi, illetve 20 - 60 mm között állítható a vágómagasság.
| Típus | Elektromos - vezetékes |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1400 W |
| Vágásszélesség | 38 cm |
| Vágómélység min/max | 20 - 60 mm |
| Termékvonal | Easy |
| Állítható magasságú szár | nem |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | egyszerű fém fogantyú |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűnyíró kijelző a kormányon | kezelőszerv nélkül |
| Első kerékátmérő | 140 mm |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | nincs |
| Fűgyűjtővel | igen |
| Fűnyíró indítás kikapcsolható | nem |
| Funkciók | 2in1 |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Hangnyomás mért | 84 dB |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Fűgyűjtő térfogat | 37 l |
| Mulcsozás | nem |
| Zajszint garantált | 96 dB |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Hátsó kerékátmérő | 160 mm |
| Sebesség előremenetben | 2.5 km/h |
| Zajszint mért | 94 dB |
| Vágómagasság beállítás | tengelyenként, 3 fokozatban |
| Oldalkidobás | nem |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Kések száma | 1 ST |
Hasonló termékek
36.990 Ft
35.880 Ft
(28.252 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
32.990 Ft
(25.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
54.990 Ft
53.340 Ft
(42.000 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat