Leírás és Paraméterek
AL-KO Razor Cut 38.1 HM Comfort
Az AL-KO hengerkéses fűnyírója tökéletes gyepkímélő technológiával rendelkezik. Csendes és károsanyag kibocsátás nélküli munkát tesz lehetővé. 4 fokozatú vágómagasság beállítás 14-35 mm között. A nyíróhenger nem érintkezik az 5 acélkéssel és az alsókéssel, így nagyon megkíméli a füvet, egyenletes és pontos vágást eredményez. Egyenetlen talajon is könnyen mozog a 220 mm átmérőjű kerekeknek köszönhetően. Az ergonomikusan kialakított műanyag tolókar praktikusan összecsukható, így kevesebb helyet foglal tároláskor. Opcionálisan egy 50 literes fűgyűjtő is csatlakoztatható hozzá.
| Márka | AL-KO |
| Munkaszélesség | 38 cm |
| Vágómélység min/max | 14 - 35 mm |
| Termékvonal | Comfort |
| Vágórendszer | érintkezésmentes kés |
| Meghajtó típusa | kézi |
| Hengerkés szám | 5 ST |
| Késhenger átmérő | 128 mm |
Hasonló termékek
32.990 Ft
(25.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
39.990 Ft
38.790 Ft
(30.543 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
54.990 Ft
53.340 Ft
(42.000 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat