Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK:
- Rendkívül rugalmas és törésálló
- Kiváló kopásállóságú, szennyeződést taszító bevonat
- Jelölőfuratok a méretek egyszerű másolásához
- Megnövelt kontraszt a mérési eredmények nagyon jó leolvashatósága érdekében
| Termék típusa | ács derékszög |
| Anyaga | acél |
| Szín | piros |
| Skálázás | mm/cm, 2-részes, nyomtatott |
| Skálabeosztás | 1 mm |
| Szögmérő | 90° |
| Szélesség | 35 mm |
| Vastagság | 1.7 mm |
| Jelölő lyukak | 0,5 cm, 2-21,5 cm |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat