Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK:
- Rendkívül rugalmas és törésálló
- A horganyzott felület nagyfokú védettséget ad a rozsdával szemben
- Jelölőfuratok a méretek egyszerű másolásához
- Extra széles talp a nagyobb stabilitás érdekében
| Termék típusa | ács derékszög |
| Anyaga | acél |
| Szín | horganyzott |
| Szögmérő | 90° |
| Szélesség | 40 mm, 50 mm |
| Vastagság | 1,7 mm |
| Jelölő lyukak | 0,5 cm, 2-21,5 cm |
| Méretek | 600 mm x 300 mm |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat