Leírás és Paraméterek
DEWALT DWST83347-1
DeWalt gurulós koffere, kihúzható, erős fogantyúval, IP54-es védelemmel. Nagy méretű kerekekkel, hogy a rosszabb talajon is könnyen lehessen húzni.
Kompatibilis az összes TSTAK rendszerű tárolóval.
Lakatolható a biztonságos tárolás érdekében.
| Ládatípus | TSTAK |
| Rendszer | TSTAK |
| Vízállóság | IP54 |
| Hosszúság | 512 mm |
| Magasság | 1000 mm |
| Szélesség | 435 mm |
| Mélység | 333 mm |
| Terhelhetőség | 50 kg |
Hasonló termékek
28.435 Ft
23.995 Ft
(18.894 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
30.650 Ft
29.250 Ft
(23.031 Ft + ÁFA)
5%
Raktáron
27.250 Ft
(21.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
31.085 Ft
(24.476 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
31.205 Ft
(24.571 Ft + ÁFA)
Raktáron
31.280 Ft
26.395 Ft
(20.783 Ft + ÁFA)
16%
Külső raktárról elérhető
31.615 Ft
(24.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
31.615 Ft
(24.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
25.990 Ft
(20.465 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
25.950 Ft
(20.433 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
