Leírás és Paraméterek
DEWALT DWST83346-1 TSTAK
A DeWalt DWST83346-1 TSTAK szerszámosládája, robusztus és rendkívül strapabíró. IP54 védelem a víz és por behatolása ellen, védve ezzel a szerszámokat.
A kivehető tálca gyors hozzáférést biztosít a kisebb eszközök és kiegészítők számára. 23 L-es nagy térfogatú egység nagyobb kézi szerszámok és elektromos szerszámok tárolására. Tartós oldal csatlakozókkal ellátva melyek egymáshoz rögzítik a tároló dobozokat. A beépített fogantyú lehetővé teszi a könnyű és biztonságos emelést. Masszív, fém nyitófülek és csuklópántok a nagy igénybevételhez.
Kompatibilis az összes TSTAK rendszeres kofferrel, amivel egymáshoz lehet csatlakoztatni.
| Ládatípus | TSTAK |
| Rendszer | TSTAK |
| Vízállóság | IP54 |
| Hosszúság | 440 mm |
| Magasság | 302 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 333 mm |
| Terhelhetőség | 30 kg |
Hasonló termékek
11.964 Ft
(9.421 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
11.850 Ft
(9.331 Ft + ÁFA)
Raktáron
11.395 Ft
(8.972 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
12.685 Ft
(9.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
11.290 Ft
(8.890 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
12.800 Ft
(10.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
10.985 Ft
(8.650 Ft + ÁFA)
Raktáron
13.035 Ft
10.995 Ft
(8.657 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
Vélemények
3 értékelés
Írja meg véleményét!
Csaba
|
2024. 03. 31.
Kiváló a termék.
Szauer Monika
|
2024. 03. 22.
Üdv. Hamar megérkezett. Kiváló termék. Köszönöm
Hauer Imre
|
2024. 01. 23.
Tökéletes!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat