Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE6423-QS
280 W-os változtatható fordulatszámú motor 7000-12000 percenkénti rezgés beállítással minden anyagféleséghez ideális szerszámot biztosít
A CFS rendszer (Controlled Finishing System) megakadályozza a felület összekarcolását állandó sebesség biztosításával
Teljesen szigetelt golyóscsapágyak hosszabb élettartamot biztosítanak
Tartozék: porgyűjtő beépített elszívó nyílással
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Teljesítmény | 250 - 300 W |
| Felvett teljesítmény | 280 W |
| Leadott teljesítmény | 120 W |
| Rezgésszám | 8,000 - 12,000 /perc |
| Rezgéskör átmérő | 2.6 mm |
| Csiszolótányér-átmérő | 125 mm |
| Tömeg | 1.28 kg |
| Hosszúság | 170 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 80 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 91 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
35.365 Ft
32.490 Ft
(25.583 Ft + ÁFA)
8%
Raktáron
42.310 Ft
41.580 Ft
(32.740 Ft + ÁFA)
2%
Raktáron
26.680 Ft
(21.008 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.765 Ft
(39.185 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
21.470 Ft
(16.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
20.705 Ft
(16.303 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
19.180 Ft
(15.102 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
15.290 Ft
(12.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat