Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE357K-QS
Kompakt robusztus felépítésű, mindössze 368 mm hosszú géptesttel, megkönnyítve a szűk helyeken való munkavégzést. 4 pozícióban állítható fűrészlap rögzítő alkalmassá teszi merülővágásra és sokoldalú felhasználást biztosít. Kiváló a súlyelosztása, mindössze 3.1 kg a gép, így hosszú időnk keresztül is használható.
1050 W-os motor, gumírozott fogantyú, szabályozható fordulatszám és állítható mélységhatároló.
Ideális szerszám vízvezeték szerelők, villanyszerelők, fűtésszerelők és házépítők számára.
A gép mellett ez a kiszerelés egyedi koffert tartalmaz.
| Löket hossz | 28.6 - 29 mm |
| Vágási mélység acélban | 25 - 100 mm |
| Felvett teljesítmény | 1050 W |
| Üresjárati löketszám | 0-2800 löket/perc |
| Lökethossz | 29 mm |
| Vágásteljesítmény (fa) | 280 mm |
| Vágásteljesítmény (acél profilok, csövek) | 100 mm |
| Max. vágásmélység (PVC-ben) | 130 mm |
| Tömeg | 3.1 kg |
| Hosszúság | 365 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Kéz/kar vibráció - fa | 29 m/s2 |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
Hasonló termékek
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
74.115 Ft
(58.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
117.380 Ft
(92.425 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
