Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE571D1-QW
Változtatható gyorstárcsázás és a változtatható sebesség
Tartós dugattyú automatikus csöpögésgátló funkcióval
Cserélhető patron tartók (külön megvásárolható)
Kontúros markolat gumi felületkezeléssel a kényelmes használaért
Tartozékok: 300-400ml patron tartó, TSTAK kompatibilis tartós koffer, univerzális töltő, 1 x 2.0Ah XR Li-Ion akkumulátor
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Tartály térfogat | 300-400 ml |
| Tároló | Patron és Tasak |
| Nyomóerő | 2500N (254KG) |
| Kinyomási sebesség | 51-533 mm/perc |
| Munkahossz | 475 mm |
| Magasság | 305 mm |
| Tömeg | 6 kg |
| Hangnyomás | 66 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 5 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 77 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 5 dB(A) |
| Kéz/kar vibráció -egyéb | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
180.180 Ft
(141.874 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
171.080 Ft
(134.709 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
43.940 Ft
40.990 Ft
(32.276 Ft + ÁFA)
7%
Raktáron
37.370 Ft
(29.425 Ft + ÁFA)
Raktáron
20.485 Ft
(16.130 Ft + ÁFA)
20.485,00 Ft/db
Raktáron
12.465 Ft
(9.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat