Leírás és Paraméterek
DEWALT DCB184-XJ
LED töltöttség kijelző
Kis tömeg, megnövelt teljesítmény 18V-os, 5.0 Ah tömege viszont a 18V-os 3.0 Ah-val azonos
Nincs memóriahatás és állás közbeni lemerülés, ami maximális produktivitást és kevés állásidőt eredményez
Túlmelegedés, túlterhelés és mélykisülés elleni növeli az akkumulátor élettartamát
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Feszültség | 18 V |
| Magasság | 65 mm |
| Hosszúság | 110 mm |
| Tömeg | 0.62 kg |
| Jellemzők | XR li-Ion |
| Használható | Minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz |
Hasonló termékek
35.545 Ft
(27.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
34.210 Ft
(26.937 Ft + ÁFA)
Raktáron
33.990 Ft
32.970 Ft
(25.961 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
37.915 Ft
(29.854 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
33.175 Ft
(26.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
32.150 Ft
15.990 Ft
(12.591 Ft + ÁFA)
50%
Raktáron
32.150 Ft
29.990 Ft
(23.614 Ft + ÁFA)
7%
Raktáron
39.100 Ft
(30.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
31.515 Ft
(24.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
