Leírás és Paraméterek
CREATON Róna egyenesvágású alapcserép
Az egyszeres fedésű hódfarkú tetőcserép továbbfejlesztett változata a hornyolt tetőcserép. Az egyszeres fedést a biztonságos oldalsó hornyolás teszi lehetővé. Korábban jellemzően mezőgazdasági épületeknél, épületek felújításakor és hozzáépítés esetén alkalmazták.
A hornyolt CREATON Róna tetőcserép egyenes vágásával és sima felületével érdekes lehetőségeket kínál a modern építészet számára is.
Előnyök:
- Teljesen sík felület
- Gyors és egyszerű kivitelezés
- 10°-os tetőhajlásszögtől alkalmazható
- Hagyomány és innováció a CREATON által
| Termék típusa | kerámia cserép |
| Méretek (mm) | 205 x 400 x 21 |
| Maximális fedési szélesség | 180 mm |
| Átlagos fedési hosszúság | 300 mm |
| Max. fedési hosszúság | 320 mm |
| Min. fedési hosszúság | 280 mm |
| Átlagos cserép szükséglet | 18,6 db/m² |
| Súly m² | 51 kg/m² |
| Súly/raklap | 888 kg |
| Db/raklap | 324 db |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
533 Ft
(420 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat