Leírás és Paraméterek
Cemix Hobbi beton 25kg
Alkalmazások:
A Hobbi Beton új és régi lakóépületek kisebb javítási munkáinál, betonaljzatok készítésére, tér- és padlóburkolatok ágyazására használható 1-8 cm rétegvastagságban.
Tulajdonságok:
- Nyomószilárdság: >16 N/mm 2
- 2 mm max. szemcseméret
Előnyök:
- Ideális bedolgozhatóság
- Kisebb betonozási munkákhoz
- Optimalizált szemcseméretű
| nyomószilárdság | 20 N/mm2 |
| hajlítószilárdság | 4 N/mm2 |
| max. szemcseméret | 4 mm |
| rétegvastagság | 3-8 cm |
| anyagszükséglet | kb. 20 kg/m²/cm |
| keverővíz | kb. 2,25 l/zsák |
| keverési idő | 3-5 perc |
| bedolgozási idő | 2 óra |
| a felület járható | 24 óra múlva |
| bedolgozási hőmérséklet | Anyag, levegő és alapfelület hőmérséklet +5˚C és +25˚C között, huzatmentes, árnyékos helyen. |
| csomagolás | 25 kg-os zsákokban 1,2 tonna EUR raklapon, zsugorfóliázva. |
| tárolás | Száraz, fedett helyen, bontatlan eredeti csomagolásban max 12 hónapig. |
| kötőanyag | cement |
| cikkszám | K00452001 |
| szabvány | MSZ EN 13813 |
| EINECS | 266-043-4 |
Hasonló termékek
2.115 Ft
(1.665 Ft + ÁFA)
70,50 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
1.975 Ft
(1.555 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
2.670 Ft
(2.102 Ft + ÁFA)
106,80 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
3.675 Ft
(2.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
