Leírás és Paraméterek
Alkalmazási terület:
Pincék, fürdőszobák, zuhanyzók, egyéb kisebb vízterheléssel rendelkező helyiségek falainak, aljzatainak üzemi víz elleni szigetelésére használható. Kültérben akkor alkalmazható, ha ott jelentős hőmérséklet-ingadozás nem lép fel. Az Aquastop kenhető vízszigeteléssel bevont felületek hidegburkolattal láthatók el.
Feldolgozás:
Az Aquastop kenhető vízszigetelés felhordható betonra, cement- és alapozott anhidritesztrichre, mész-cement kötésű simított alapvakolatra, teljesen kifugázott falazatra. Az alapfelület legyen megfelelő szilárdságú, száraz, tiszta, por- és szennyeződésmentes. A vízoldható falfestéket, könnyen mozgó részeket el kell távolítani, a nagyobb repedéseket, hornyokat, mélyedéseket alapvakolattal ki kell kenni.
A homogénre kevert anyagot ecsettel, hengerrel hordjuk fel az alapfelületre, legalább kettő, lehetőleg három rétegben. A második réteget első rétegre merőleges irányban kell felhordani, az első réteg száradása után. Az élek és sarkok mentén használjunk hajlaterősítő szalagot!
Tulajdonságok:
- szulfátálló
- legalább 2 rétegben alkalmazandó
- felújításhoz és új építéshez is
- vízzáró
- szálerősített
- kézi feldolgozhatóságú
Előnyök:
- beltérben
- falra és padlóra
- hidegburkolattal ellátható
- üzemi víz elleni szigetelésre
| Max. szemcseméret | 0,25 mm |
| Rétegvastagság | 1 mm |
| Tapadószilárdság | > 0,5 N/mm2 |
| Szakítószilárdság | > 0,5 N/mm2 |
| Bekeverés | (keverővíz) 1 kg szárazhabarcshoz kb. 0,4 liter víz szükséges |
| Keverési idő | 5+5+2 perc (keverés, pihentetés, újrakeverés) |
| Bedolgozási idő | max. 30 perc |
| Bedolgozási hőmérséklet | anyag, levegő és alapfelület hőmérséklet +5˚C és +25˚C között, huzatmentes, árnyékos helyen. |
| Járható | kb. 1 nap múlva |
| Burkolható | kb. 3 nap múlva |
| Csomagolás | 25 kg-os zsákban |
| Tárolás | 12 hónapig, száraz, fedett helyen, bontatlan, eredeti csomagolásban. |
| Kötőanyag | szulfátálló cement, műanyag diszperzió |
| ÉME | A-724/2000 |
| EINECS | 266-043-4 |
Hasonló termékek
Vélemények

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat