Leírás és Paraméterek
Felhasználásra kész, sárga pigmenttel színezett, magas értékű, oldószermentes, kvarchomokkal töltött alapozó, speciálisan nehezen és nem nedvszívó alapfelületekhez falra és aljzatokra kül- és beltérben.
Magas tapadó szilárdságot biztosít sima, nem szívó alapfelületek és az azt követő rétegek közé pl. Baumit vakolatok, aljzatkiegyenlítők és simítómasszák. Nem érzékeny a későbbi nedvességbehatolásra, extra csúszásmentes felület, gyorsan szárad. A speciális kötőanyag kémiai reaktivitásán keresztül biztosítja a különösen nagy tapadást 48 órán belül. Könnyen feldolgozható.
Alkalmas:
- cement- és gipszkötőanyagú építőanyagokra
- lapokra, faanyagokra
Korlátozottan alkalmas:
- fémfelületekre (lásd feldolgozás)
- krétásodó ill. porló felületet mechanikusan eltávolítani
- szennyezett felületet alaposan megtisztítani ill. zsírtalanítani
| Csomagolás | 5 kg vödör |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 64 |
| PH érték | kb. 8,5 |
| Száradási idő | kb. 30 perc |
| Anyagszükséglet | kb. 0,3 kg/m² alapfelülettől függően |
| Kiszerelés | 64 vödör/raklap = 320 kg |
| Csomagolás típusa | vödör |
| Sűrűség | kb. 1,5 kg/dm³ |
Hasonló termékek
15.210 Ft
(11.976 Ft + ÁFA)
3.042,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
15.885 Ft
(12.508 Ft + ÁFA)
3.971,25 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
16.095 Ft
(12.673 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
7.337 Ft
(5.777 Ft + ÁFA)
7.336,79 Ft/kg
Raktáron
19.440 Ft
(15.307 Ft + ÁFA)
3.888,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat