Leírás és Paraméterek
Baumit OpenContact ragasztó tapasz
Gyárilag előkevert, por alakú ásványi kész száraz ragasztó és ágyazóhabarcs (tapasz) az open homlokzati hőszigetelő rendszerek készítéséhez.
Keverés:
- A porragasztót tiszta vízbe szórjuk és lassú járású keverővel kb. 5 percen át keverjük, hagyjuk pihenni, aztán még egyszer keverjük át! Feldolgozási idő kb. 1,5 óra. A készre kevert habarcsot nem szabad víz ismételt hozzáadásával újrakeverni! Más anyag nem adható hozzá (pl. fagyásgátló, kötésgyorsító).
Ragasztás:
- A ragasztó felhordása minden esetben pont-perem módszerrel vagy teljes felületű ragasztással történjen. A ragasztási felület legalább 40 %-os legyen.
Dűbelezés:
- A hőszigetelő lemezek felragasztása és a ragasztó kikeményedése után (24 óra elteltével; az alapfelülettől és az időjárástól függően) a dűbelezés elvégezhető. A felületerősítő kéreg felhordása előtt a dűbelfejeket ragasztótapasszal áthúzni.
| Csomagolás | 25 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 48 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 18 |
| Anyagszükséglet | kb. 4,5 - 5,5 kg/m² ragasztáshoz |
| Kiadósság | 2,4 |
| Vízszükséglet | kb. 6 l/zsák |
| Hővezetési tényező | 0,8 W/mK |
| Szemcseméret | max. 0,6 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 4,5 - 5,5 kg/m² tapaszoláshoz |
| Kiszerelés | 48 zsák/raklap = 1200 kg |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
7.085 Ft
(5.579 Ft + ÁFA)
236,17 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
7.170 Ft
(5.646 Ft + ÁFA)
358,50 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
7.176 Ft
(5.650 Ft + ÁFA)
287,02 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
6.350 Ft
(5.000 Ft + ÁFA)
254,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
7.440 Ft
(5.858 Ft + ÁFA)
297,60 Ft/kg
Raktáron
7.525 Ft
(5.925 Ft + ÁFA)
300,99 Ft/kg
Raktáron
5.485 Ft
(4.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
5.353 Ft
(4.215 Ft + ÁFA)
1.070,61 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
