Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK BIG X
- Jobb, gyorsabb és pontosabb leolvashatóság a szabadalmaztatott SOLA-FOCUS libellával
- Törhetetlen akrilüveg libellák nagyítóval (+60 %) és 30 év libellagarancia
- Jobb leolvashatóságot biztosít a félhomályban a Sola-fluoreszkáló libella betét
- Ütéselnyelő 2-K végdugók optimális védelmet nyújtanak a sérülésekkel szemben
- Nagyon magas mérési pontosság normál és fordított helyzetben is
- Ergonomikus, csavarodásálló alumíniumprofil a tartós mérési pontosság érdekében
- Alkalmazható vízszintes és függőleges méréshez egyaránt
| Termék típusa | Zártszelvény vízmérték |
| Méretek | 800 x 52 x 25 mm |
| Anyag | alumínium |
| Szín | piros |
| Profilsúly | 630 g/m |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 0,50 mm/m (0 029°) |
| Mérési tűrés fordított pozícióban | 0,75 mm/m (0 043°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 2 db |
| Végdugó | 2-K |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat