Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK
- Jobb, gyorsabb és pontosabb leolvashatóság a szabadalmaztatott SOLA-FOCUS libellával
- Törhetetlen akrilüveg libellák nagyítóval (+60 %) és 30 év libellagarancia
- Jobb leolvashatóságot biztosít a félhomályban a Sola-fluoreszkáló libella betét
- Legmagasabb mérési pontosság normál és fordított helyzetben is
- Extra erős alumínium profil merevítő bordákkal a maximális stabilitás érdekében
- Ütéselnyelő 2-K végdugók optimális védelmet nyújtanak a sérülésekkel szemben
- Alkalmazható vízszintes és függőleges mérésekhez egyaránt
| Termék típusa | Zártszelvény vízmérték |
| Méretek | 1000 x 59 x 27 mm |
| Anyag | alumínium |
| Szín | piros |
| Profilsúly | 890 g/m |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 0,30 mm/m (0 017°) |
| Mérési tűrés fordított pozícióban | 0,50 mm/m (0 029°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 2 db |
| Végdugó | 2-K |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
26.970 Ft
19.590 Ft
(15.425 Ft + ÁFA)
27%
Raktáron
27.815 Ft
(21.902 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
28.485 Ft
(22.429 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat